UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czmu tylko 3 pkt - mowili, ze jak gramy juniorami to punkty licza sie podwojnie to powinno byc 6 pkt. Teraz to juz nic nie wim
Tasiemiec
A czmu tylko 3 pkt - mowili, ze jak gramy juniorami to punkty licza sie podwojnie to powinno byc 6 pkt. Teraz to juz nic nie wim
Tasiemiec