UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czmu tylko 3 pkt - mowili, ze jak gramy juniorami to punkty licza sie podwojnie to powinno byc 6 pkt. Teraz to juz nic nie wim

Tasiemiec

Anuluj