UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i znów zaczęło się kolesiostwo i promowanie pseudotrenerów typu Fijarczyk, Kaczmarczyk, Wiercicoh itd. To prosta droga do 3 ligi i derbó z Concordią i nawet kasa z pro junior system tu nie pomoże.


Anuluj