UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i znów zaczęło się kolesiostwo i promowanie pseudotrenerów typu Fijarczyk, Kaczmarczyk, Wiercicoh itd. To prosta droga do 3 ligi i derbó z Concordią i nawet kasa z pro junior system tu nie pomoże.
i znów zaczęło się kolesiostwo i promowanie pseudotrenerów typu Fijarczyk, Kaczmarczyk, Wiercicoh itd. To prosta droga do 3 ligi i derbó z Concordią i nawet kasa z pro junior system tu nie pomoże.