UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@wierny fan - Mistrzu ale Balewski to nie jest wychowanek Olimpii. Wczesniej gral w Rychlikach i Pasleku. Taki drobny szczegół umknął Twojej uwadze. Jak to mozliwe? Przexiez Ty taki fachowiec?

Mikrobiolog

Anuluj