UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czas na wychowanków. Za długo już czekali. Mają miesiąc na wywalczenie miejsca na przyszły sezon. Dobre parę minut Braneckiego dwie fajne akcje. Potrzebują ogrania. Peny Rutkowski. Oglądałem i jestem pozytywnie zaskoczony


Anuluj