UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

NIE dla dla wróbla NIE dla guminiego podajcie się do dymisji wstydu nie macie ZKS OLIMPIA ELBLĄG TO MY!!!!!

Elblązanin

Anuluj