UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
NIE dla dla wróbla NIE dla guminiego podajcie się do dymisji wstydu nie macie ZKS OLIMPIA ELBLĄG TO MY!!!!!
Elblązanin
NIE dla dla wróbla NIE dla guminiego podajcie się do dymisji wstydu nie macie ZKS OLIMPIA ELBLĄG TO MY!!!!!
Elblązanin