UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I oczywiście jak wszystkie atrakcje na starówce, w sobotę dziedziniec otwarty w ograniczonym czasie, a w niedzielę całkiem zamknięty. To miasto jest nieprzyjazne dla weekendowych turystów.


Anuluj