UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Popieram i podpisuje się pod tym listem cieszę się że wreszcie ktoś się tym halasliwym tematem zajął. Nie może tak być ze niewielka część się bawi a duża grupa przy tym cierpi. Ja mieszkam za miastem a hałas jest tak nieznośny zwłaszcza jak samolot przelatuje centralnie nad głową jest dość wysoko bo i słabo widoczny a hałas taki ze ptactwo milknie a człowiek własnych myśli nie słyszy

Romann

Anuluj