UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"uciążliwe dla mieszkańców"jestem mieszkańcem i nie jest to dla mnie uciążliwe, "hałas w całym Elblągu"na zawadzie nie słychać, chyba że to już nie Elbląg
"uciążliwe dla mieszkańców"jestem mieszkańcem i nie jest to dla mnie uciążliwe, "hałas w całym Elblągu"na zawadzie nie słychać, chyba że to już nie Elbląg