UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"uciążliwe dla mieszkańców"jestem mieszkańcem i nie jest to dla mnie uciążliwe, "hałas w całym Elblągu"na zawadzie nie słychać, chyba że to już nie Elbląg


Anuluj