UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan Hołownia Tak chce bardzo dla Elblążan ze aż się jelita przewracają. Spadaj człowieku chcesz dobra dla mieszkańców Elbląga.


Anuluj