UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie jestem za rzadna partią. Ale jestem za bogatą i nowoczesna Polską. Dlatego uważam że przekop Mierzeji Wiślanej to strzał w 10 -tkę dla Elblaga i dla nadzalewowych miejscowosci.
Nie jestem za rzadna partią. Ale jestem za bogatą i nowoczesna Polską. Dlatego uważam że przekop Mierzeji Wiślanej to strzał w 10 -tkę dla Elblaga i dla nadzalewowych miejscowosci.