UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie jestem za rzadna partią. Ale jestem za bogatą i nowoczesna Polską. Dlatego uważam że przekop Mierzeji Wiślanej to strzał w 10 -tkę dla Elblaga i dla nadzalewowych miejscowosci.


Anuluj