UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zapraszamy na Robotnicza koło lodowiska Ktoś wpadł na pomysł żeby urządzić ćwiczenia przy muzyce super W zdrowym ciele zdrowy duch I tak codziennie od 19.00 do 22.00 wali tak muzyka ze szklanki i talerze podskakują w szafkach. Nie można otworzyć okna bo Bassy wala tak ze własnych myśli nie słyszysz. Cóz tez własnie jesteśmy na etapie skargi na działania lodowiska nie dość ze w zimę wala muzyka ok to teraz lato i tak cały rok.

Gosc

Anuluj