UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja mieszkam na Bema i wkurza mnie bo dzwon nap... ze leb rozwala. Pozniej z nowej dzielnicy idzie baba z psem a ten szczeka .na cala dzielnice i to lezie z nim i nie uspokoi psa zeby nie szczekal tylko szczeka na cala ja.... A chyba psa tez sie wychowuje, dyscyplinuje. I patrze na ta babe z politowaniem bo to wyglada na niemote zyciowa. Bo jak pies idzie z facetem to cisza. I co ? Znosic trzeba.


Anuluj