UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A mnie strasznie denerwują rowerzyści, proponuje wyeliminować rowery bo mi przeszkadzaja i hałasują. Jak słysze zmianę biegu na wyższy to aż mnie uszy bolą.
Tralala
A mnie strasznie denerwują rowerzyści, proponuje wyeliminować rowery bo mi przeszkadzaja i hałasują. Jak słysze zmianę biegu na wyższy to aż mnie uszy bolą.
Tralala