UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A mnie strasznie denerwują rowerzyści, proponuje wyeliminować rowery bo mi przeszkadzaja i hałasują. Jak słysze zmianę biegu na wyższy to aż mnie uszy bolą.

Tralala

Anuluj