UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już bardziej kuriozalnego problemu nie widziałem dawno. Pani Beato, Pani myślenie jest bardzo egoistyczne i po prostu trochę chamskie. Idąc Pani tokiem "myślenia"to dopisze Pani żeby zlikwidować dzwony w kościołach, bo w niedziele rano chciałbym sobie pospać a nie słuchać walenia dzwonu od 6 rano. Dodatkowo karetki, straż pożarna i policja niech nie włączają sygnałów dźwiękowych bo hałasują strasznie. .. .. Lotnisko w Elblągu było jeszcze przed wojną. Na lotnisku latają samoloty. Samoloty są głośne, tak bo mają silnik tak jak samochody. .. .. ehhhh brak słów.

mooon

Anuluj