UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma co do tego żadnych wątpliwości, że przekop mierzeii jest niepotrzebny dla Gdańska. Może już wystarczy, że województwo pomorskie dokonało grabieży przy reformie administracyjnej, zabierając z dawnego województwa elbląskiego Elblagowi mierzeje. Ale piszace tu dzieciaki nie pamiętają tamtych czasów. To jest straszne- trójmiejski lobbing przeciwko dzialaniom mogącym rozwijać Elblag.


Anuluj