UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@julek1962 - A mi jest wstyd za te obrazliwe komentarze Widzę, że PiS dobrze Wam te mózgi przetrzepal . I ta zajadłość i ten język. Wstyd mi. Myslalam że w moim mieście nie ma tak prymitywnych ludzi

Amanda

Anuluj