UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@julek1962 - A mi jest wstyd za te obrazliwe komentarze Widzę, że PiS dobrze Wam te mózgi przetrzepal . I ta zajadłość i ten język. Wstyd mi. Myslalam że w moim mieście nie ma tak prymitywnych ludzi
Amanda
@julek1962 - A mi jest wstyd za te obrazliwe komentarze Widzę, że PiS dobrze Wam te mózgi przetrzepal . I ta zajadłość i ten język. Wstyd mi. Myslalam że w moim mieście nie ma tak prymitywnych ludzi
Amanda