UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Szczecinie kolejne miliardy poszły na pogłębienie toru wodnego o kilka metrów, jedź pan tam i gadaj, że to absurd.
W Szczecinie kolejne miliardy poszły na pogłębienie toru wodnego o kilka metrów, jedź pan tam i gadaj, że to absurd.