UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No tak, ty szymonku znasz sie na polityce, zarzadzaniu i gospodarce jak malo kto. Przeciez rok w seminarium byles i w TVN talentow szukales.


Anuluj