UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No tak, ty szymonku znasz sie na polityce, zarzadzaniu i gospodarce jak malo kto. Przeciez rok w seminarium byles i w TVN talentow szukales.
No tak, ty szymonku znasz sie na polityce, zarzadzaniu i gospodarce jak malo kto. Przeciez rok w seminarium byles i w TVN talentow szukales.