UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie macie ochoty to nie przychodźcie i nie piszcie takich bzdur w komentarzach, niedługo ruszy disco polo na wsi to będziecie tam jeździć. .. ..
Nie macie ochoty to nie przychodźcie i nie piszcie takich bzdur w komentarzach, niedługo ruszy disco polo na wsi to będziecie tam jeździć. .. ..