UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co za bzdet. na miare elblaskiej smietanki. A do malborka krakowa jezdza hehe a po co zeby pokazac sie. ok
Co za bzdet. na miare elblaskiej smietanki. A do malborka krakowa jezdza hehe a po co zeby pokazac sie. ok