UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Droga z Wiktorowa do Jegłownika to swoisty Armagedon, powinna być zryta i wysypana szutrem, 21 wiek a tu takie coś, co na to gmina Gronowo Elbląskie?
Droga z Wiktorowa do Jegłownika to swoisty Armagedon, powinna być zryta i wysypana szutrem, 21 wiek a tu takie coś, co na to gmina Gronowo Elbląskie?