UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy jest coś takiego w Portelu jak wykasowywanie zbędnych / nieistotnych dla tematu artykulu wpisów. ? O dziwo wasza cenzura pojawia się często nie tam gdzie potrzeba, bo glownie politycznie, a toleruje niczemu nie slużące ciągnące się stronami wpisy.


Anuluj