UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mysle ze mowienie o nosniku ze dogonil jest bledem, on sie nie zmienil, rozwinelo sie oprogramowanie do obrobki dzwieku, porownam to do nagrania vhs z filmem, po obrobce masz 4k odszumione z redukcja drgan, zgrane jeszcze raz na vhs nie sprawia ze kaseta nagle ma lepsze parametry jedyne co to obraz jest ladniejszy