UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po przeczytaniu komentarzy pod tym artykułem, stwierdzam, że w Elblągu już od dawna panuje wirus- wirus GŁUPOTY, który zainfekowal już mózgi 80% komentujących.
Po przeczytaniu komentarzy pod tym artykułem, stwierdzam, że w Elblągu już od dawna panuje wirus- wirus GŁUPOTY, który zainfekowal już mózgi 80% komentujących.