UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Matko bosko, jaka ta młodzież otyła. W mojej klasie maturalnej '72 nie było ani jednej dziewczyny z nadwagą.
le-karz
Matko bosko, jaka ta młodzież otyła. W mojej klasie maturalnej '72 nie było ani jednej dziewczyny z nadwagą.
le-karz