UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Czytelnik122e - Dość skrzętnie zmieniłeś temat. .. Mój wpis dotyczył nieprawidłowej kwalifikacji zdarzenia drogowego, dokonanej przez autora artykułu, a nie kwestii odpowiedzialności za popełnione wykroczenie lub przestępstwo. I tylko o to chodzi, żeby jednak ludzi informować rzetelnie, a nie "bo mi się tak wydaje". Ty zakwestionowałeś to, na co ja podałem argumenty odpierające, na co z Twojej strony poszedł jedynie wpis zmieniający temat. Brak zasad logiki, brak zasad retoryki, brak dialogu, a jedynie bełkot - tylko tak się da określić ten styl prowadzenia dyskusji.
Cogitans