UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zdawałem maturę z matematyki gdy weszła obowiązkowa w 2009 roku i uzyskałem 40% będąc zawsze nogą z tego przedmiotu i mając problemy z tabliczką mnożenia. Słyszałem, że z roku na rok poziom matury się zaniża to teraz bym miał z 60%.
Kkkkk1