UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Cogitans - Żyłoby się lepiej jak takich ludzi jak Ty byłoby o wiele mniej, także może się tak bardzo nie wysilaj z komentarzami.
@Cogitans - Żyłoby się lepiej jak takich ludzi jak Ty byłoby o wiele mniej, także może się tak bardzo nie wysilaj z komentarzami.