UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może przypomnę ubeckim sędziom na telefon, którzy strajkują, jak Tuleya wydał wyrok aby przestępcy wypłacić odszkodowanie 1mln zł. bo miał za ciasną celę. Wydając wyrok niemiłosiernie się pocił. To przestępca nie sędzia. ale swój zawsze broni swojego.

złodziej

Anuluj