UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

eh ludzie ogarnijcie się serio. .. zamek był mniej więcej na tym pustym placu który znajduję się na terenie bursy szkolnej, jednym ze skrzydeł zachodził na dzisiejszą bursę, budowany był na planie kwadratu, tam gdzieś dziś jest ulica wapienna była fosa która go otaczała, skąd to wiem ? wystarczy spojrzeć na stare mapy jeszcze z XVII wieku przeważnie francuskie i szwedzkie, zamiast zamku jest bastion, zamek był wtedy już w mega ruinie, szczątki rozbierano jeszcze po 1815 roku to co się dziś zostało to podzamcze, nigdy zamek nie zostanie odbudowany bo niby przez kogo ? skoro te duraki w ratuszu nie potrafią chodnika odbudować na mieście czy przeprowadzić rekonstrukcji fasad kamienic XIV - XVIII na starym mieście, a co dopiero mówić o zamku, heh a długi miejskie to 300 mln zł, brawo, fajnie jest zaciągać długi i mieć wszystko w D. to jest dopiero luxus i demokracja, oczywiście zapłacicie wy za tą demokracje bo nie partia.

007

Anuluj