UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo, mądrzy, niezależni elblążanie. Nie przejmujcie się ostrym cieniem mgły zadżumionych. Róbmy swoje. Reszta to tylko pissss.
iuop9
Brawo, mądrzy, niezależni elblążanie. Nie przejmujcie się ostrym cieniem mgły zadżumionych. Róbmy swoje. Reszta to tylko pissss.
iuop9