UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo, mądrzy, niezależni elblążanie. Nie przejmujcie się ostrym cieniem mgły zadżumionych. Róbmy swoje. Reszta to tylko pissss.

iuop9

Anuluj