UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Tulipann.. - Nie ma komuny? Gdzie. .. ? Chyba nie w tym kraju. .. piszesz może o jakimś odległym państwie. .. Komuna tutaj pełną gębą. ., ie widzisz tego? Ja jeszcze nie zobaczyłem upadku PRL. .. co prawda szyldy się zmieniły. .. towarów w sklepach nie brakuje (choć wybór raczej niewielki). .. Metody również uległy zmianie. .. Ale żebym mógł powiedzieć, że komuna się skończyła. .. to jeeeeeszcze baaaaardzo daleko. ..

Cogitans

Anuluj