UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zdjęcie 15 i 26 nieprawidłowe powieszenie flagi pionowo, czyżby w III LO nie jest wiadome, że nasza flaga jest Biało-Czerwona?
kiki
Zdjęcie 15 i 26 nieprawidłowe powieszenie flagi pionowo, czyżby w III LO nie jest wiadome, że nasza flaga jest Biało-Czerwona?
kiki