UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zdjęcie 15 i 26 nieprawidłowe powieszenie flagi pionowo, czyżby w III LO nie jest wiadome, że nasza flaga jest Biało-Czerwona?

kiki

Anuluj