UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No tak powodzenia !! tylko Droga młodzieży, jak już macie zamiar iść na studia to wybierzcie KIERUNKI TECHNICZNE, inżynierskie itp. .. nie wybierajcie bezwartościowego g. .. na, bo mama kazała iśc byle gdzie byle sie mogli przed sasiadami pochwalić. Byle jakie kierunki= byle jaka kasa. To już lepiej zrobić sobie uprawnienia i nie mieć studiów a mieć fach w reku i zarabiać grubą kasę. Jeśli kogoś nie stać na studia, to sie nie załamuj, możesz być fachowcem bez studiów, wystarczy chęci, uprawnienia, praktyka i jesteś MISTRZEM. !!!! TYLKO PORZĄDNE STUDIA - Inaczej szkoda kasy i czasuuuuu


Anuluj