UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak powinny wygladać ściezki rowerowe wzdluż szos wystarczy pojechac do "biednych "wschodnich Niemiec i zrobić tak u nas. A jak na szerokości metra drozki asfaltowej nas nie stać, to proponuję oszczędniejszą, szwedzką. Urzędnicy Ratusza tam jeżdzili slużbowo i jeżdzą, ale żeby jakiś efekt był z tych delegacji, to sorry, zerowy.


Anuluj