UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może by tak przy okazji zrobić petycję do prezydenta Elbląga w sprawie zakazu budowy ścieżek rowerowych z kostki brukowej. Takie atrapy ścieżek to zmora rowerzystów. Ścieżki rowerowe powinny być z asfaltu jak w innych miastach.
fghh