UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze, że w końcu zainteresowano się losami najpiekniejszego szlaku pieszego na terenie naszego dawnego województwa. Wędrowałem nim gdy jeszcze przebiegał z pominięciem Próchnika (jego obrzeżem prosto z drogi na Jelenią ). To ''osiedle''w okolicy Głogowe Wzgórza też wymusi korektę. Ciekaw jestem którędy zostanie poprowadzony z lasu próchnickiego do lasu w Łęczu. Tam zawsze był problem i ostatni odcinek w Łęczu przechodziło się prywatna posesją. Wejście do lasu w stronę Świętego Miejsca za Łęczem też totalnie zarośnięte, a tam przecież piękne klasyczne grodzisko. .. .mam nadzieję, że dacie radę i jeszcze raz z przyjemnością przejdę z Próchnika na Kadyny, a dalej na Tolkmicko, Frombork i do Braniewa.