Pan Andrzej to taki człowiek orkiestra. Tyle stanowisk to w Elblągu nikt chyba nie piastował; )StefanK
Pan Andrzej to taki człowiek orkiestra. Tyle stanowisk to w Elblągu nikt chyba nie piastował; )