UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żarty ? "Nie wiem, skąd pojawiają się takie pogłoski "a teraz tekst Pani Małgorzaty Sowickiej z konkurencyjnego dziennika internetowego - "Zastanawiamy się co zrobić, żeby móc przeprowadzić remont tej szkoły, zapewnić dzieciom tam uczęszczającym właściwe miejsce do nauki. Nie mamy zamiaru likwidować SP nr 9,ale prawdą jest, że SZUKAMY na Zawadzie tymczasowego miejsca dla jej uczniów. Siedziba szkoły na czas remontu byłaby wyłączona z użytku "Na Zawadzie, skoro jest tylko mała 18 ?? Już nie sposób zapisać do niej uczniów, zresztą zawsze tak było. Kto w to uwierzy ?? Jest niemal pewne, że wchodziła w grę 11 Nad Jarem. Nikt z urzędu miejskiego nie wzbudza zaufania i słusznie.

pampi-ZAWADA

Anuluj