UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

na 7 i w samym Elblągu widać dużo samochodów na rosyjskich numerach rejestracyjnych. dlaczego oni mogą przyjeżdżać do Polski, a my nie możemy wyjeżdżać do Rosji?


Anuluj