UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
na 7 i w samym Elblągu widać dużo samochodów na rosyjskich numerach rejestracyjnych. dlaczego oni mogą przyjeżdżać do Polski, a my nie możemy wyjeżdżać do Rosji?
na 7 i w samym Elblągu widać dużo samochodów na rosyjskich numerach rejestracyjnych. dlaczego oni mogą przyjeżdżać do Polski, a my nie możemy wyjeżdżać do Rosji?