UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Historię można na wiele sposobów interpretować, w zależności od potrzeby opcji politycznej. Możne dlatego tak wielu "historyków"jest politykami, łatwo zaistnieć w polityce gdy ma się już jakąś praktykę w manipulacji faktami. Co do artykułu nigdy tak nie jest, że to sama jedna jednostka rządzi czy to król, czy tyran. Zawsze mają swoich popleczników. Stalin - Ławrientij Beria i inni, Hitler - Heinrich Himmler inni, itd. Z drugiej strony przez tak zwaną demokrację upadały narody a dzięki silnym rządom jednostki powstawały nowe nacje. Co wybieracie do woli, wystarczy wziąć wycinek z historii.

1234

Anuluj