UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od wielu lat, jak nie od dziesięcioleci dokładamy grube miliardy zł do wydobycia węgla kamiennego ze Śląska i jakoś nikt nie krzyczy, ze nie rentowne, że szkody górnicze. Popękane drogi, budynki Brak wód gruntowych. Kanał to pikuś i to malutki. Zalew co najwyżej się dotleni świeżą wodą, bo latem śmierdzi szlamem.

Tak trzymać .

Anuluj