UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jezusie, to tych dwóch dziś się tu gdzieś kręci? Strach się bać. Ostatnie podrygi, chłopcy. Elbląg i okolice wolne od pissss! Ps. Uważajcie na przejeżdżające kolumny rządowe, bo już prawie nie ma wolnych sądów. ..
yuoi