UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jezusie, to tych dwóch dziś się tu gdzieś kręci? Strach się bać. Ostatnie podrygi, chłopcy. Elbląg i okolice wolne od pissss! Ps. Uważajcie na przejeżdżające kolumny rządowe, bo już prawie nie ma wolnych sądów. ..

yuoi

Anuluj