UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobrze że budują jak PO z Trzaskowskim dojdą do władzy to inwestycje wstrzymają i Elbląg znowu w zapaści
Bardzo dobrze że budują jak PO z Trzaskowskim dojdą do władzy to inwestycje wstrzymają i Elbląg znowu w zapaści