UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na szczęście co raz bliżej przekopu. Ogromna szansa dla Krynicy. Burmistrz Swat nie mówi tego głośno bo by nie miał poparcia kryniczan ale taka jest prawda
Wasileski
Na szczęście co raz bliżej przekopu. Ogromna szansa dla Krynicy. Burmistrz Swat nie mówi tego głośno bo by nie miał poparcia kryniczan ale taka jest prawda
Wasileski