UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Poważnie zastanawiam się nad tym tematem, bo w niektórych aspektach sytuacja się powtarza. Tyle że to będzie już bardzo subiektywne, bo o wielu rzeczach na pewno nie wiem i mogę niechcący kogoś skrzywdzić. Ale faktycznie chyba trzeba. Pozdrawiam.
Maria Kasprzycka