UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Poważnie zastanawiam się nad tym tematem, bo w niektórych aspektach sytuacja się powtarza. Tyle że to będzie już bardzo subiektywne, bo o wielu rzeczach na pewno nie wiem i mogę niechcący kogoś skrzywdzić. Ale faktycznie chyba trzeba. Pozdrawiam.

Maria Kasprzycka

Anuluj