UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mario - odwagi. Szklaneczka wina i dosyć mazgajenia. Prosimy o analizę kondycji Platformy Obywatelskiej w Elblągu. Tylko bez taryfy ulgowej.
Mario - odwagi. Szklaneczka wina i dosyć mazgajenia. Prosimy o analizę kondycji Platformy Obywatelskiej w Elblągu. Tylko bez taryfy ulgowej.