UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejny bardzo dobry felieton. Umiejętność subtelnego kojarzenia wydarzeń historycznych z życiem społecznym, samorządowym i politycznym. .. godna podziwu. Fakt w Elblągu mamy zakamuflowany autorytaryzm, który próbuje wyznaczyć mieszczanom swoje wymyślone standardy. Pozdrawiam Panią Marię i elblążan.

pampi-ZAWADA

Anuluj