UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejny bardzo dobry felieton. Umiejętność subtelnego kojarzenia wydarzeń historycznych z życiem społecznym, samorządowym i politycznym. .. godna podziwu. Fakt w Elblągu mamy zakamuflowany autorytaryzm, który próbuje wyznaczyć mieszczanom swoje wymyślone standardy. Pozdrawiam Panią Marię i elblążan.
pampi-ZAWADA