UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie z pogotowie powinni dostawac jeszcze dodatki że muszą obsługiwać dno ludzkie, niestety szacunek do czlowieka szacunkiem ale smrodu odchodów, wymiocin, gnicia mało kto wytrzyma i medal tym ludziom!!!a Sor zostawić dla naprawdę chorych ludzi


Anuluj