UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie z pogotowie powinni dostawac jeszcze dodatki że muszą obsługiwać dno ludzkie, niestety szacunek do czlowieka szacunkiem ale smrodu odchodów, wymiocin, gnicia mało kto wytrzyma i medal tym ludziom!!!a Sor zostawić dla naprawdę chorych ludzi