UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Wkurzony - Wystarczy przyjechać do pierwszej najbliższej podelbląskiej miejscowości, żeby w ciągu kilku minut nagrać dziesiątki kierowców łamiących przepisy. Tylko policja jakoś albo nie reaguje odpowiednio lub brak ochoty tam przyjeżdżać, żeby to wyeliminować i surowo karać agresywnych głupków myślących, że sami poruszają się po drogach.

*%*

Anuluj